Zuckenberg: Facebook zmieni wygląd! Zobacz jak portal bardzo się zmieni

Czas czytania:1 Minut, 15 sekund
w: 449
Zuckenberg: Facebook zmieni wygląd! Zobacz jak portal bardzo się zmieni

Wkrótce portal Facebook zmieni wygląd – taka wiadomość obiegła świat we wtorek 30 kwietnia. Fakt znacznego odświeżenia portalu ogłoszono na międzynarodowej konferencji technologicznej „F8”. Zmiany najpierw zaprezentowane zostaną w aplikacji mobilnej facebooka, następnie zmiany zobaczą również na swoich kontach użytkownicy korzystający z laptopów i komputerów stacjonarnych.

Zaprezentowane informacje pokazują wprost, że zmiany nastąpią na bardzo dużą skalę. Wygląd głównej strony Facebooka zmieni się diametralnie. Kiedy Facebook zmieni wygląd nie będziemy widzieli niebieskiego paska na górze strony. Znikną też szare tła, Facebook zmieni wygląd na bardziej biały i jednolity kolorystycznie. Nowy wygląd Facebooka – najpopularniejszego portalu społecznościowego na świecie będzie miał bardziej lekki, prosty i bardziej nowoczesny design.

WAŻNE:  Donald Tusk dostał list z UK z takim rysunkiem. Oto co napisano w treści

Większy nacisk będzie położony na facebookowe grupy – będą wyświetlone w głównej stronie. U góry znajdziemy też dużą sekcje na tzw stories czyli kilkusekundowe filmiki lub zdjęcia znajomych, które znikają w ciągu 24 godzin. Facebook zmieni wygląd na taki który będzie bardziej uproszczony, prostolinijny bardziej idąc w kierunku wyglądu Instagrama. Pozostaje nam czekać jak portal spisze się w nowej wersji. Zobaczcie jak będzie wkrótce wyglądała strona główna po zalogowaniu w serwisie.

Zuckenberg: Facebook zmieni wygląd! Zobacz jak portal bardzo się zmieni
fot. FB

 

Facebook od kilkunastu lat pozostawał bardzo konserwatywny w kwestii zmiany wyglądu strony. W dzisiejszych czasach w szybko zmieniających się trendach internetowych portal wyglądał coraz bardziej archaicznie. Nowy wygląd facebooka na tzw. deskopach czyli ekranach laptopów i komputerów stacjonarnych pojawi się na naszych kontach za kilka miesięcy. W przypadki aplikacji mobilnych nowy wygląd facebooka pojawi się już wkrótce.

Źródła: https://businessinsider.com.pl,  spidersweb.pl

Komentarze
0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz