Wypadek Szydło: Mamy nagranie z wypadku [VIDEO]

Czas czytania:1 Minut, 24 sekund
w: 817
Wypadek Szydło: Mamy nagranie z wypadku [VIDEO]

Wypadek Szydło zdarzył się po tym, jak była polska premier wracała z Wawelu. Obecna Europosłanka był tam ponieważ towarzyszyła prezesowi Prawa i Sprawiedliwości Jarosławowi Kaczyńskiemu. Prezes PiS składał jak co miesiąc kwiaty na grobie swojego jedynego brata i jego małżonki – prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej. Msza święta w intencji zmarłych i składanie kwiatów odbywa się tam raz w miesiącu w dniu pogrzebu tragicznie zmarłej pary prezydenckiej.

Wypadek Szydło wydarzył się około godz. 23. Pojazdem typu SUV, SsangYoung kierowała Beata Szydło. Wjeżdżając na skrzyżowanie z drogi podporządkowanej na jednej z krakowskich ulic kierująca była premier nie zachowała ostrożności. Kierująca zbyt szybko skręciła na lewy pas ruchu, co spowodowało że jadący z dużą prędkością kierowca nie wyhamował i uderzył w tył jej auta. Auto poszkodowanego odbiło się i uderzyło bokiem w latarnię, dlatego pojazd nadaje się do kasacji. Natomiast auto Szydło uległo niedużym wgnieceniom.

WAŻNE:  Rafał Ziemkiewicz: słowo kobieta pochodzi od staropolskiej nazwy chlewu

W efekcie zdarzenia i ustalenia winy Beaty Szydło ukarano ją mandatem 450 zł oraz 6 punktaki karnymi. Jak widać, była premier niestety nie ma szczęścia do pojazdów. Z powodu zdarzenia na szczęście nikt nie był w stanie na tyle poważnym by wymagać przewiezienia do szpitala.

Beata Szydło z domu Kusińska urodziła się w Oświęcimiu 15 kwietnia 1963 roku. Ukończyła studia z etnografii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Doświadczenie zdobywała jako burmistrz, samorządowiec, później jako poseł przez kilka kadencji Sejm. Po tym, jak w 2015 roku przewodziła kampanii wyborczej PiS została premierem. Jej miejsce w grudniu 2017 roku zajął Mateusz Morawiecki. Natomiast ona została wicepremierem, a w 2019 roku wybrana została do Parlamentu Europejskiego uzyskując gigantyczny wynik oddanych głosów. Była polska premier zdobyła ponad pół miliona głosów w Małopolsce i została posłem do Europarlamentu.

WAŻNE:  Wstrząsające! Samolot z 234 osobami stracił oba silniki i spadł na pole [VIDEO]
Komentarze
0 1
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz