Wybory już jesienią? SONDA: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach? WYNIKI

Czas czytania:1 Minut, 50 sekund
w: 4076
Wybory już jesienią? SONDA: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach? WYNIKI

Przedstawiamy Sondaż kwiecień 2021. Badamy obecne poparcie Polaków dla partii politycznych. Rok 2021 zapowiada się bardzo emocjonująco ze względu na pojawiające się konflikty wewnątrz Zjednoczonej prawicy. Kolejnym ważnym tematem tego roku będzie kwestia wychodzenia Polski z etapu ograniczeń gospodarczych. Spowodowane epidemią trwające już drugi rok ograniczenia powinny zakończyć się wraz z postępem masowych szczepień ludności.

Politycy z pewnością nie będą szczędzili ataków na polski rząd. Nie bez przyczyny pojawiają się spekulacje, że Jarosław Kaczyński może zdecydować się nawet na jesienne wybory do parlamentu. Obecnie na polskiej scenie politycznej panuje marazm. Platforma Obywatelska pod przewodnictwem Borysa Budki nie potrafi zaproponować nic w co uwierzyliby nowi wyborcy ten partii. Dużą część wyborców w Polsce zgarnęła inicjatywa Szymona Hołowni. Przez krytyków nazywana przybudówką PO lub kolejną Nowoczesną. Jak na razie trudno jednak o konkretny program, jednak pewien zarys może nam pokazać fakt, że partię Hołowni współorganizują głównie byli działacze PO i ludzie związani z rządem Donalda Tuska.

WAŻNE:  SONDA: Czy Grzegorz Schetyna powinien odejść z funkcji szefa PO? Znów przegrali

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach do Sejmu?

View Results

Wybory już jesienią? SONDA: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach? WYNIKI
 Loading ...

„KONFEDERACJA” zrzeszająca koalicję ugrupowań związanych z Januszem Korwinem-Mikke i Ruch Narodowym wydaje się mieć stałe miejsce w polskim Sejmie. Badania poparcia od lat wskazują, że partia ta przekroczy próg wyborczy 5% i w kolejnych latach znajdzie się w parlamencie. Podobna sytuacja wydaje się mieć miejsce w przypadki Polskiego Stronnictwa Ludowego, którego elektorat twardo utrzymuje partię ponad progiem wyborczym.

WAŻNE:  SONDAŻ MAJ 2019: Poparcie dla partii politycznych – Zagłosuj i zobacz wyniki!

Niejako nowością i wciąż zagadką jest Lewica Razem. Partia gromadzi ludzi znanych ze swoich radykalnych liberalno-lewicowych poglądów i działań. Sprawy aborcji, liberalizacji praw orientacji seksualnych, LGBT oraz antyklerykalizmu dominują jednak nad sprawami socjalnymi. Pojawia się więc pytanie czy to chwilowy skręt w w tematykę  światopoglądową czy jednak sprawy socjalne stanowią tu margines.

W związku z coraz bardzie napiętą sytuacją w polityce, wieloma sondażami warto sprawdzić poparcie dla partii politycznych wśród tych najbardziej wymagających wyborców, czyli internautów. Zachęcamy i zapraszamy Was do głosowania i udostępniania tej internetowej sondy dalej! Ostatnie sondaże prezentowane w mediach pokazują jasno, że Prawo i Sprawiedliwość może pochwalić poparciem w granicach 30% poparcia społeczeństwa. Czy takie poparcie również jest wśród internautów? A może Polska 2050 Szymona Hołowni ma tu większe poparcie? W internetowych sondach często dobre wyniki uzyskują mniejsze partie. Zagłosujmy w powyższej sondzie, a okaże się jakie jest tak naprawdę poparcie dla partii politycznych w Polskim internecie.

WAŻNE:  Robert Biedroń wyśmiany w Europarlamencie! Ta zażenowana mina mówi wszystko [VIDEO]
Komentarze
5 0
Happy
Happy
75 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
25 %