To jest HIT! Róża Thun tłumaczy dlaczego Słowacy po Euro przyjeżdżają na zakupy do Polski

Czas czytania:1 Minut, 36 sekund
w: 583
To jest HIT! Róża Thun tłumaczy dlaczego Słowacy po Euro przyjeżdżają na zakupy do Polski

Obecna Europosłanka Platformy Obywatelskiej Róża Thun znów popisała się świetnymi przemyśleniami. Tym razem postanowiła odpowiedzieć na sugestie osób z Podhala, którzy zwracali jej uwagę na to, że waluta euro wcale nie jest taka dobra, ponieważ widzą jak teraz Słowacy po jej wprowadzeniu przyjeżdżają do Polski żeby robić zakupy. Europosłanka Róża Thun jest znana z bardzo europejski i liberalnych poglądów, jest to typowa skrajna zwolenniczka integracji europejskiej. Znalazła bardzo dobre prounijne uzasadnienie o którym poniżej.

Warto przypomnieć jak ostatnio kandydatka do Parlamentu Europejskiego z ramienia Koalicji Europejskiej chwaliła się swoimi uprzedzeniami. Na jednym ze spotkań wyborczych opowiadała o pewniej historii. Otóż podczas powrotu wsiadła do taksówki zauważyła, że przy lusterku kierowcy wisi różaniec, często przecież spotykana polska tradycja. Co na to pomyślała obecna Europosłanka? Zobaczcie W tym artykule: Szczyt debilizmu Róży Thun: „Kierowca miał różaniec na lusterku, myślę: PISIOR.” Jak widać, Róża Thun ma dużo więcej ciekawych historii i przemyśleń.

WAŻNE:  Wybory już jesienią? SONDA: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach? WYNIKI

Poniżej  krótki fragment wideo, na którym kandydatka do Parlamentu Europejskiego tłumaczy kolejną ciekawą rzecz. Dowiadujemy się dlaczego Słowacy po wprowadzeniu waluty Euro zaczęli przyjeżdżać do Polski, w tym przypadku na Podhale po to by robić zakupy. Dlaczego tak robią? Obecna europosłanka tłumaczy wprost: „Bo są bogatsi”.

https://www.facebook.com/zelaznalogika.net/videos/323853358288596/

Różna Thun (z domu Woźniakowska), właśc. to Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein pracuje w Europarlamencie od już 10 lat i bardzo ostro krytykuje każdy sprzeciw wobec Unii Europejskiej.  W swoich wypowiedziach często negatywnie wypowiada się, wręcz kpiąco o Jarosławie Kaczyńskim oraz zwolennikach polskiej prawicy. Jak widzimy 10 lat spędzone na lewicowych brukselskich salonach najwyraźniej bardzo odbiło się na mentalności tej polityk.

WAŻNE:  Tego się nie spodziewaliśmy! Wiemy kogo W. Cejrowski popiera w wyborach do PE!!!

W jej wypowiedziach coraz trudniej znaleźć zrozumienie dla Polaków,a a wypowiedzi wydają się nielogiczne. Róża Thun jako wieloletnia posłanka do Parlamentu Europejskiego ponownie kandyduje do Europarlamenty z list Koalicji Europejskiej w okręgu Małopolska-Świętokrzyskie. Startuje z 1 miejsca na liście wyborczej co gwarantuje jej, że zostanie posłanką na kolejne 5 lat.

Komentarze
0 0
Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz