"Los Angeles". Ta niesłychana odpowiedź w Familiadzie to hit! Jak one mogły??

Czas czytania:1 Minut, 12 sekund
w: 3608
"Los Angeles". Ta niesłychana odpowiedź w Familiadzie to hit! Jak one mogły??

Państwo na dwa słowa? To nie wydaje się być trudne pytanie. Jak się jednak okazało sprawiło ono wiele trudności pewnym Paniom. W programie Familiada nadawanym w programie TVP 2 w sobotnie i niedzielne popołudnia pojawiła się zabawna sytuacja. Nie jest to oczywiście jedyna sytuacja w wieloletniej historii programu. Takie sytuacje zdarzały się już wcześniej. Krążą one po sieci od wielu lat.

Kuriozalna odpowiedź w programie Familiada zazwyczaj staje się wielkim hitem Internetu. Internauci z radością wychwytują i rozpowszechniają tego typu wpadki. W ostatnio nadawanym programie uczestniczki zespołowo musiały się naradzić i odpowiedzieć na pytanie. Co zabawne, ich odpowiedź jednak nie odnosiła się w ogóle do pytania. Czy to niewiedza czy może nieumiejętne zrozumienie pytania?

WAŻNE:  TVP nie dostało Telekamer 2021! Są wściekli. "Niemieckie wydawnictwo", "uśmiech politowania"

W nagraniu po naradzie zespołu trzech Pań na pytanie o państwo zawierające dwa słowa uczestniczki nie podały w ogóle nazwy państwa. Drużyna zdecydowała, że to Los Angeles. Po chwili ktoś dodał, że może to też być Rio de Janeiro. Co ciekawe, liderka drużyny czując, że coś jest nie tak, dla pewności ponownie poprosiła o powtórzenie pytania.

Karol Strasburger słyszał błędne sugestie zespołu. Dlatego też, powtarzając pytanie nadał wyraźny akcent słowu państwo. Niestety na nic się to nie zdało. Liderka zespołu dumnie odpowiedziała, że jeśli mowa o państwie, to dwuczłonowa nazwa państwa to… Ameryka Południowa. Zaskoczony Karol Strasburger udawał, że nie zauważył żenującej wpadki. Ameryka Południowa to przecież kontynent na którym mieści się wiele państw.

WAŻNE:  NEWS: Mamy wyniki wyborów prezydenckich na Ukrainie! EXIT POLL

Uważasz, że uczestniczki:

View Results

"Los Angeles". Ta niesłychana odpowiedź w Familiadzie to hit! Jak one mogły??
 Loading ...

źródło: youtube/tvp

Komentarze
0 0
Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %