Szczyt debilizmu Róży Thun: „Kierowca miał różaniec na lusterku, myślę: PISIOR.”

Czas czytania:1 Minut, 39 sekund
w: 794
Szczyt debilizmu Róży Thun: „Kierowca miał różaniec na lusterku, myślę: PISIOR.”

Dożyliśmy takich czasów, że różaniec na lusterku taksówkarza wzbudził zaniepokojenie u europosłanki Platformy Obywatelskiej. Europosłanka jest znana z ultraliberalnych poglądów, jest to typowa skrajna zwolenniczka integracji europejskiej. Charakteryzują ją typowe lewicowo-liberalne poglądy w których popiera się śluby homoseksualistów, adopcję przez nich dzieci, skrajną postać integracji unijnej w której Unia Europejska ma stać się federacją.

W swoich wypowiedziach europosłanka z ramienia Platformy Obywatelskiej, pełniąca swoją kadencję w Europarlamencie od już 10 lat bardzo ostro krytykuje sprzeciw wobec Unii Europejskiej. Obecnie jest wielką przeciwniczką Prawa i Sprawiedliwości. W swoich wypowiedziach często negatywnie wypowiada się, wręcz kpiąco o Jarosławie Kaczyńskim oraz zwolennikach prawej części strony politycznej.

WAŻNE:  Charlie Hebdo znów kpi z religii! Karykatura Chrystusa na głowie ma...

10 lat spędzone na lewicowych brukselskich salonach najwyraźniej bardzo odbiło się na mentalności tej polityk. W jej wypowiedziach coraz trudniej znaleźć zrozumienie dla Polaków. W ostatnim czasie w sieci popularny stał się fragment wystąpienia europosłanki Róży Thun (z domu Woźniakowska), właśc. to Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein, w którym mówi o reakcji na różaniec na lusterku w aucie taksówkarza. Słowa te padły najprawdopodobniej na spotkaniu ze zwolennikami nowo powstałej Koalicji Europejskiej.

„Jechałam taksówką z lotniska. Kierowca miał różaniec na lusterku i od razu myślę: PISIOR. Jak to jest, że my kojarzymy religijność z PiS-em?” Te słowa posłanki są trudne do skomentowania i absurdalne. Posłanka Thun może i ma problemy z tym, że wszędzie widzi PiS, ale niech nie wmawia, że tak mają też pozostali normalni Polacy.

WAŻNE:  Stanisław Janecki ostro: "postępowe kobiety zastąpiły mózgi cipami"

Wygląda na to, że Róża Thun tak bardzo odleciała od rzeczywistości, że nawet religię wiąże z Prawem i Sprawiedliwością. Podobne objawy można spotkać czasami w internecie wśród zwolenników Platformy Obywatelskiej. Trudno jednak zrozumieć, że inteligentna wykształcona osoba ta charakterystyczny i typowy różaniec na lusterku samochodu uznaje za przejaw poparcia dla jednej z partii politycznych. Z drugiej strony bardzo symptomatyczne i zarazem smutne jest to, że polskie partie w tak szybkim tempie zamykają oczy na chrześcijańską większość polskiego społeczeństwa. Dziś najwyraźniej dla polityków Platformy najważniejsze i najbardziej medialne są mniejszości.

  • 2K
    Udostępnienia
Komentarze
0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz