SONDA PREZYDENCKA: Na kogo zagłosujesz w wyborach 28 czerwca? [WYNIKI]

Czas czytania:1 Minut, 33 sekund
w: 903
SONDA PREZYDENCKA: Na kogo zagłosujesz w wyborach 28 czerwca? [WYNIKI]

Sonda prezydencka związana z wyborami na prezydenta Polski 2020. Wybory na prezydenta Polski po dłuższych komplikacjach związanych z koronawirusem oraz z głosowaniem korespondencyjnym odbędą się ostatecznie 28 czerwca 2020. Być może o tym, kto przez następne 5 lat będzie piastował najwyższy urząd w państwie zadecyduje dopiero druga tura wyborów zaplanowana na 12 lipca.  Najpierw  jednak, odbędzie się pierwsza tura wyborów w której wystartują wszyscy kandydaci, którzy to zebrali minimum 100 tys. podpisów poparcia.

Podczas ostatnich wyborów prezydenckich w 2015 roku nastąpiło dość duże zaskoczenie. Spowodowane było tym, że młody kandydat Prawa i Sprawiedliwości, poseł Andrzej Duda w szybkim tempie zdobył popularność i przysposobił sobie serca większej części Polaków. Zaskoczony sztab Bronisława Komorowskiego wyraźnie gubił się w kampanii zaliczając spadki poparcia. Słynne już wypowiedzi byłego prezydenta doprowadziły do tego, że stracił sympatię większości Polaków.

WAŻNE:  SONDA: Czy lekcje religii w szkole powinny być w Polsce zlikwidowane? [WYNIKI]

Sonda prezydencka 2020

Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich 28 czerwca 2020?

View Results

SONDA PREZYDENCKA: Na kogo zagłosujesz w wyborach 28 czerwca? [WYNIKI]
 Loading ...

Przedstawiona tutaj sonda prezydencka na rok 2020 mieście wszystkich kandydatów, którzy znajdą się na liście do głosowania 28 czerwca 2020. Jak można było zauważyć podczas ostatniej debaty prezydenckiej w TVP jest aż 11 kandydatów. Wszystko na to wskazuje, że na pewno urzędujący prezydent Andrzej Duda znajdzie si w drugiej turze. Wszystko wskazuje też na to, że drugie miejsce zajmie Rafał Trzaskowski – kandydat Platformy Obywatelskiej. W ostatnich miesiącach ogromny spadek zanotował Robert Biedroń i Władysław Kosiniak-Kamysz na rzecz Rafała Trzaskowskiego. Poparcie zyskuje też Krzysztof Bosak.

WAŻNE:  LGBT i metody TVN od kuchni. Od razu widać intencje dziennikarek. Zobacz kulisy nagrania

Według wielu specjalistów walka w drugiej turze będzie wyrównana, a sprawa koronawirusa spowodowała, że wszystko jest możliwe. Już za kilka tygodni będziemy wiedzieli kto w latach 2020-2025 będzie prezydentem Polski. Wszystko wskazuje jednak na to, że walka będzie bardzo zacięta. Sam Andrzej Duda obecnie przyjmuje na siebie niektóre niedociągnięcią rządu, krytykę rozdawnictwa i niezadowolenie społeczenie z powodu koronawirusa. Niektóre kontrowersyjne działania i słowa prezydenta np. o LGBT skłonią wiele osób do zastanowienia się nad tym, czy chcieliby drugiej kadencji Andrzeja Dudy na stanowisku prezydenta RP.

WAŻNE:  Polacy wyparli się Jana Pawła II. Kochali, gdy był potrzebny, a teraz mają go gdzieś!
Komentarze
0 0
Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %