Robert Biedroń wyśmiany w Europarlamencie! Ta zażenowana mina mówi wszystko [VIDEO]

Czas czytania:57 sekund
w: 595
Robert Biedroń wyśmiany w Europarlamencie! Ta zażenowana mina mówi wszystko [VIDEO]

Robert Biedroń wyśmiany w Europarlamencie. Stało się to po tym jak polski europoseł przemawiał na temat wolności mediów w Polsce. W swoim wystąpieniu powiedział tylko „Tak wyglądać będzie demokracja bez wolnych mediów” i stanął z tabliczką nieruchomo. Po kilku sekundach rozległ się śmiech innych uczestników debaty. Prowadzący dyskusję wyraźnie zażenowany zachowanie Roberta Biedronia prosił o to by zszedł z mównicy. Z powodu braku reakcji podeszła do niego obsługa prosząc ponownie o opuszczenie mównicy.

Debata była kolejną z cyklu dyskusji o wolności mediów w takich krajach jak Polska, Węgry czy Słowacja. W spór najbardziej zaangażowane są liberalne środowiska polityczne. Jak widzimy na nagraniu, nie cieszą się one dużym zainteresowaniem, bowiem sala jest niemal pusta.

WAŻNE:  SONDA: Czy Polacy popierają słowa RPO Adama Bodnara o nieludzkim zatrzymaniu mordercy 10-letniej Kristiny?

Robert Biedroń wyśmiany w Europarlamencie ponieważ zamiast wygłaszać przemówienie stanął z tabliczką z angielskim napisem „FREE MEDIA” co oznacza „wolne media”. Być może chciał odnieść się do akcji jaką zorganizowały główne media w Polsce. Przez jeden dzień w lutym wyświetlały one czarną planszę z biały napisem przez co chciały pokazać jak wyglądałby świat Polaków bez tych mediów. Był to protest w związku z planami wprowadzenia dodatkowego podatku dla mediów.

 

WAŻNE:  Wybory już jesienią? SONDA: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach? WYNIKI

Źródło: twitter/tvp

Komentarze
0 0
Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %