Pudzianowski o homoseksualistach: „Niech się nie obnoszą (..) powiem WYPIER…AĆ”

Czas czytania:2 Minut, 1 sekund
w: 2862
Pudzianowski o homoseksualistach: „Niech się nie obnoszą (..) powiem WYPIER…AĆ”

Ostatnio dziennikarz zapytał co myśli nasz Pudzianowski o homoseksualistach. Wcześniej znane były już komentarze polskiego utytułowanego strongmana Mariusza Pudzianowskiego na temat imigrantów przybywających do Europy. Podczas kryzysy migracyjnego, kiedy do Europy docierały tysiące imigrantów z afryki i krajów bliskiego wschodu popularny Pudzian krytykował politykę europejskich państw. Sam jako właściciel firmy transportowej miał do czynienia ze zniszczeniami jego pojazdów oraz utrudnienia w transporcie towarów. Spowodowane było to atakami ze strony niebezpiecznych przybyszów do Europy.

Tym razem odbył się wywiad Andrzeja Kostyry z Pudzianowskim dla Super Expresu. Dziennikarz zapytał co sądzi Pudzianowski o homoseksualistach tak krytykowanych ostatnio przez Zofię Klepacką. Popularny Mariusz Pudzianowski o homoseksualistach powiedział bez większego zastanowienia dość rozsądne słowa: „Mi to nie przeszkadza, ale gdy obok mnie dwóch panów będzie się obściskiwało i sobie buzi dawało, to po prostu powiem brutalnie: wy-pier… wszego maja. Mówię to delikatnie, gdyż nie toleruję czegoś takiego i nie zaakceptuję. Albo ja wyjdę albo oni wyjdą. Toleruję, akceptuję tych ludzi, ale nie toleruję obnoszenia się z tym” .

WAŻNE:  George Soros o Merkel: ona poddała się polsko-węgierskiemu szantażowi

Kontynuując swoją wypowiedź dodał, że szanuje osoby o takich preferencjach, ale ma pewnie zastrzeżenia. Podsumowując Pudzianowski o homoseksualistach w Polsce powiedział, że: „Jeżeli normalnie będzie sobie siedział, jak ja tu z panem siedzę, to ja złego słowa nie powiem, ja mu rękę podam, ale nie toleruję obnoszenia się z tym wszystkim. Tak jak niektóre telewizje zapraszają sobie dwóch panów, no i jeszcze za rączkę się trzymają, za rączkę sobie chodzą… No sorry, żyjemy w Polsce i nie próbujmy do Polski sprowadzać Zachodu”.

 

WAŻNE:  Słynny portal Kamila Durczoka to teraz strona z filmami porno!

Ponadto Pudzian wyraża przekonanie, że żyjemy w Polsce i mamy własną kulturę. Obecny zawodnik mieszanych sztuk walki MMA mówiąc o Europie stwierdził bardzo dosadnie, że „Francja ma swoją kulturę, Anglia ma swoją kulturę, Polska ma swoją kulturę i tradycję i żyjmy w takim środowisku w jakim się wychowaliśmy. Jedź do Francji, tam się możecie całować, bzykać na ulicach, na ławkach, róbcie co chcecie. Dla mnie to nawet mogą sobie na ulicy robić dobrze i mi to nie przeszkadza bo to jest tam. Ale w swoim otoczeniu bliskim takiego zachowanie nie toleruję, nie akceptuję. Akceptuję tych ludzi normalnych jeżeli np. ktoś sobie obok mnie tej drugiej orientacji siedzi, ja z nim normalnie usiądę, kawę wypiję, porozmawiam o interesach, tylko niech się po prostu ci ludzie z tym tak nie obnoszą.” 

A Wy co myślicie o słowach sportowca? Zgadzacie się z tym co powiedział Mariusz Pudzianowski o homoseksualistach? A może macie odmienne zdanie?

WAŻNE:  Koszmar Konfederacji! Dane PKW: Nie przekroczyli progu! A PiS niemal 50% głosów!

Źródło: youtube/kostyra SE

  • 1K
    Udostępnienia
Komentarze
4 5
Happy
Happy
14 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
7 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
71 %
Surprise
Surprise
7 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz