O nas

Witaj na portalu kolik.pl!
 
Jak już pewnie zauważyłeś www.kolik.pl to nowy pluralistyczny niezależny portal wolnych autorów. Oddolnie tworzony prawdziwie niezależny portal informacyjno-publicystyczny, gdzie w głównej mierze przedstawiciele młodego pokolenia jako autorzy o poglądach od lewicy do prawicy mogą wyrazić swoje opinie i komentarze związane z bieżącym życiem społeczno-politycznym. Jak mówi nasze hasło: TU ŚCIERAJĄ SIĘ OPINIE.
 
Do tworzonego właśnie nowego oddolnie tworzonego portalu informacyjno-publicystycznego nadal szukamy osób, które chciałyby dodawać swoje krótsze lub dłuższe komentarze do bieżących wydarzeń, politycznych, społecznych i gospodarczych.
 
Jeśli interesujesz się tematyką polityki, lubisz śledzić aktualne wydarzenia, wiesz co dzieje się w bieżącej debacie politycznej to zapraszamy do nas. 🙂 Jeśli twoje zainteresowania powodują, że chciałbyś objaśnić szerszemu gronu osób swoje spojrzenie na aktualne wydarzenia, przekonywać inne osoby co do słuszności poglądów to również czekamy. Nie wymagamy żadnego doświadczenia – najważniejsze żebyś miał chęci i potrafił pisać zrozumiałe teksty.
 

Chcemy stworzyć w internecie miejsce w którym zarówno osoby popierające lewicę jak i prawicę będą miały możliwość publikowania własnych opinii i poglądów. Duże znane portale są lub w coraz większym stopniu stają się tubami jednej opcji politycznej, a my chcemy żeby kolik.pl był miejscem opinii wszystkich opcji. Miejscem wypowiedzi dla osób zaangażowanych społecznie oraz dla zwykłych obserwatorów. Twitter i Facebook nie zawsze są do tego wygodnym miejscem. Jeśli czujesz, że czasem mógłbyś napisać ciekawy tekst, felieton, komentarz do bieżących wydarzeń to odezwij się. Zbieramy luźny zespół autorów i może to również Ciebie zainteresuje. My jesteśmy otwarci. 🙂

 
CZEKAMY NA CIEBIE pisz na maila: kolik.portal[wstawznakmałpa]gmail.com