LGBT i metody TVN od kuchni. Od razu widać intencje dziennikarek. Zobacz kulisy nagrania

Czas czytania:1 Minut, 15 sekund
w: 957
LGBT i metody TVN od kuchni. Od razu widać intencje dziennikarek. Zobacz kulisy nagrania

W lutym z atakiem ze strony liberalno-lewicowych mediów spotkała się Małopolska Kurator Oświaty Barbara Nowak. Atak nastąpił po tym, gdy otwarcie skrytykowała warszawską Deklarację LGBT+, którą w Warszawie wdraża nowo wybrany prezydent Rafał Trzaskowski. Małopolska kurator twierdzi, że powyższa deklaracja ma opierać się na standardach WHO. Kurator zapoznała się z treścią standardów WHO czyli Światowej Organizacji Zdrowa działającej w ramach ONZ i uważa, że jest to propedofilski dokument, ponieważ zawiera treści mówiące o seksualizacji małych dzieci. W poniższym nagraniu przedstawia dokładnie, który fragment ma na myśli.

WAŻNE:  Kruszwil znany Youtuber atakuje TVN i pokazuje obłudę tej stacji![NAGRANIE]

Do kurator przyjechała ekipa telewizji TVN żeby przeprowadzić z nią wywiad. Jak widzimy kurator popisała się trzeźwym myśleniem i również nagrała całą treść przeprowadzanego wywiadu. Nie ma się co dziwić, ponieważ przekaz medialny stacji pozwalał podejrzewać, że z wywiadu zostaną wycięte słowa które będą dobrane by odpowiadać tezie przyjętej przez dziennikarzy. Na nagraniu już po chwili zobaczycie, że dziennikarka zadaje pytania w których widać ataki. Kurator próbuje powoli dokładnie tłumaczyć swoje zdanie na temat krytyki deklaracji LGBT+. Dziennikarka nie powstrzymuje się od uszczypliwości. Po dość uporczywym wywiadzie w którym Małopolska Kurator Oświaty dzielnie broni się przed próbami dziennikarek, które mają na celu zdobycie wyrywkowej wypowiedzi bez szerszego kontekstu.

WAŻNE:  Typowa obłuda: Tęcza LGBT nie może obrażać, a swastyka azjatycki symbol szczęścia może? Porównanie świetnie pokazuje obłudę lewicy!

Po przeprowadzonym wywiadzie dziennikarki TVN-u nie odpuszczają. Z pewnością nie oczekiwały wyważonej odpowiedzi. Wyraźnie zirytowane mówią wprost, że kurator nie porusza przed kamerą kwestii homoseksualnych o których wcześniej się głośno wyrażała. Zobaczcie jak dalej potoczyła się ta rozmowa.

https://www.facebook.com/BarbaraNowakMalopolskiKuratorOswiaty/videos/vb.196688884298318/253579255570494/?type=2&theater

Źródło: facebook.com/BarbaraNowakMalopolskiKuratorOswiaty

  • 2.3K
    Udostępnienia
Komentarze
0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz