DOŁĄCZ DO NAS – zostań naszym autorem!

DOŁĄCZ DO NAS – zostań naszym autorem!

Witaj na portalu www.kolik.pl!
 
Jak już pewnie zauważyłeś www.kolik.pl to nowy pluralistyczny niezależny portal wolnych autorów. Oddolnie tworzony prawdziwie niezależny portal informacyjno-publicystyczny, gdzie w głównej mierze przedstawiciele młodego pokolenia jako autorzy o poglądach od lewicy do prawicy mogą wyrazić swoje opinie i komentarze związane z bieżącym życiem społeczno-politycznym. Jak mówi nasze hasło: TU ŚCIERAJĄ SIĘ OPINIE.
Do tworzonego właśnie nowego oddolnie tworzonego portalu informacyjno-publicystycznego nadal szukamy osób, które chciałyby dodawać swoje krótsze lub dłuższe komentarze do bieżących wydarzeń, politycznych, społecznych i gospodarczych.
 
Jeśli interesujesz się tematyką polityki, lubisz śledzić aktualne wydarzenia, wiesz co dzieje się w bieżącej debacie politycznej to zapraszamy do nas. DOŁĄCZ DO NAS - zostań naszym autorem! Jeśli twoje zainteresowania powodują, że chciałbyś objaśnić szerszemu gronu osób swoje spojrzenie na aktualne wydarzenia, przekonywać inne osoby co do słuszności poglądów to również czekamy. Nie wymagamy żadnego doświadczenia – najważniejsze żebyś miał chęci i potrafił pisać zrozumiałe teksty.
 

Chcemy stworzyć w internecie miejsce w którym zarówno osoby popierające lewicę jak i prawicę będą miały możliwość publikowania własnych opinii i poglądów. Duże znane portale są lub w coraz większym stopniu stają się tubami jednej opcji politycznej, a my chcemy żeby kolik.pl był miejscem opinii wszystkich opcji. Miejscem wypowiedzi dla osób zaangażowanych społecznie oraz dla zwykłych obserwatorów. Twitter i Facebook nie zawsze są do tego wygodnym miejscem. Jeśli czujesz, że czasem mógłbyś napisać ciekawy tekst, felieton, komentarz do bieżących wydarzeń to odezwij się. Zbieramy luźny zespół autorów i może to również Ciebie zainteresuje. My jesteśmy otwarci. DOŁĄCZ DO NAS - zostań naszym autorem! CZEKAMY NA CIEBIE pisz na maila:   kolik.portal[wstawznakmałpa]gmail.com