Dariusz Rosati zaskoczony: „Niestety, rządzą nami debile”

Czas czytania:1 Minut, 18 sekund
w: 1604
Dariusz Rosati zaskoczony: „Niestety, rządzą nami debile”

Dariusz Rosati bardzo ostro skomentował ostatnie działania obecnej władzy. Stwierdził wprost, że rząd to debile. Wszystko związane jest z ujawnieniem pracowników polskich tajnych służb. Polska ujawniła dane agentury z okresu PRL, w tym również ludzi żyjących. IPN postanowił ujawnić listę tajnych agentów z czasów PRL pracujących na rzecz Polski. Fakt ten, spowodował wiele krytycznych komentarzy, także wśród ekspertów. Wielu uznało, że to skandal i takie rzeczy nie mają prawa zaistnieć w normalnym kraju. Niektórzy nawet nazywali to zdradą kraju.

WAŻNE:  Pudzianowski o homoseksualistach: "Niech się nie obnoszą (..) powiem WYPIER...AĆ"

W nawiązaniu do tematu, Bartosz Wieliński z Gazety Wyborczej napisał na Twitterze wprost, że Prawo i Sprawiedliwość rozbroiło polski wywiad. Jak podkreślił, upubliczniając zbiór zastrzeżony ujawniono najbardziej strzeżone polskie tajemnice, w tym listy agentów. Może to spowodować, że wartościowi ludzie mogą nie chcieć współpracować dla polskiego wywiadu. Profesjonalizm polskich tajnych służb nie jest na najwyższym poziomie.

Do sprawy odniósł się były polski dyplomata i były minister spraw zagranicznych. „Niestety, rządzą nami debile. I niestety, naród bije im brawo. Do spółki z Putinem” – napisał wzburzony prof. Dariusz Rosati.

Dariusz Rosati zaskoczony: "Niestety, rządzą nami debile"
 Loading ...

Niestety znaczna większość komentujących ten wpis nie odniosła się do wypowiedzi europarlamentarzysty Platformy Obywatelskiej. Zamiast tego przeczytać możemy jedynie obraźliwe inwektywy i komentarze internautów, którzy wypominają profesorowi Dariuszowi Rosatiemu różne sprawy z przeszłości. A szkoda. W Polsce niestety nadal mamy duży problem z merytoryczną dyskusją na ważne sprawy.

WAŻNE:  Ci politycy Platformy się nienawidzą: "Żałosna kreatura", "wyrzucić go na zbity pysk".

Sprawę bardzo krytykuje również ekspert Witold Jurasz. Jak pisze w swoim artykule: „Ujawnienie danych cudzoziemców, którzy pracowali dla polskiego wywiadu – oznacza paraliż polskiego wywiadu na dziesięciolecia i sprawia wrażenie albo szaleństwa, albo działalności agenturalnej„.

Źródło: Twitter/ dariuszrosati

Komentarze
0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz