Ci politycy Platformy się nienawidzą: „Żałosna kreatura”, „wyrzucić go na zbity pysk”.

Czas czytania:1 Minut, 29 sekund
w: 416
Ci politycy Platformy się nienawidzą: „Żałosna kreatura”, „wyrzucić go na zbity pysk”.

W lutym 2019 roku media obiegła zaskakująca wiadomość. Prokuratura zarzuca byłemu wicemarszałkowi Stefanowi Niesiołowskiemu przyjmowanie korzyści w postaci usług seksualnych. W zamian miał on pomagać w zdobywaniu intratnych kontraktów przez biznesmenów. Na podsłuchanych nagraniach biznesmeni mówili wręcz o jurnym Stefanie. Stefan Niesiołowski nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów.

W odpowiedzi na publikacje medialne, zapytano posłów byłej partii Stefana Niesiołowskiego o komentarz do tej sprawy. Najbardziej dosadnie zabrzmiała wypowiedz obecnego przewodniczącego partii Platforma Obywatelska. W komentarzu do tej sprawy Grzegorz Schetyna bez większych emocji wprost powiedział, że nie jest to dla niego żadnym zaskoczeniem. Przyznał, że od dawna pojawiały się w wśród osób z parlamentu i partii różne informacje i plotki na ten temat. Super Express postanowił zapytać samego Stefana Niesiołowskiego co sądzi o tej dość ostrej wypowiedzi Grzegorza Schetyny.

WAŻNE:  SONDA: Czy parodia Mszy na Paradzie Równości obraża katolików? TAK czy NIE

Stefan Niesiołowski w swoim stylu dość agresywnie odniósł się do słów swojego dawnego szefa. Odpowiedział dziennikarzom m.in. że :„To jedna z najnikczemniejszych wypowiedzi Schetyny. Schetyna to żałosna kreatura, która nie zasługuje na splunięcie. To coś wyjątkowo plugawego. Jeśli taki ktoś stoi na czele obozu, który ma pokonać PiS, to ja nie chcę mieć z tym obozem nic wspólnego” – powiedział były już poseł PO dla se.pl.

Oskarżony poseł mówił także, że „Powinni go wyrzucić na zbity pysk. Jeśli go nie wyrzucą, to obóz PO przegra wybory i Kaczyński będzie dalej rządził. Schetyna nie powinien być żadnym przywódcą obozu demokratycznego!” – bulwersuje się Stefan Niesiołowski. Obrońcą Niesiołowskiego został znany były już poseł lewicy mecenas Ryszard Kalisz.

WAŻNE:  SONDA: Czy Grzegorz Schetyna powinien odejść z funkcji szefa PO? Znów przegrali

Przypomnijmy, że Według Prokuratury poseł Niesiołowski „od stycznia 2013 r. do końca 2015 r. wielokrotnie przyjmować korzyści w postaci usług seksualnych, w zamian za działania na rzecz spółek należących do zaprzyjaźnionych z nim biznesmenów”. Poseł miał przyjmować łapówki w postaci usług seksualnych w tym okresie aż 29 razy.

Źródło tvpinfo/se.pl

  • 313
    Udostępnienia
Komentarze
0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz