Beata Szydło wkrótce zostanie prezydentem Polski? To jest bardzo prawdopodobne

Czas czytania:1 Minut, 47 sekund
w: 3489
Beata Szydło wkrótce zostanie prezydentem Polski? To jest bardzo prawdopodobne

Dyskusja czy premier Beata Szydło zostanie prezydentem Polski pojawia się co jakiś czas. Od dawna bowiem była polska premier i wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości należy do grona najbardziej lubianych i szanowanych polityków rządzącej partii. Skromna polityk z małopolski obecnie reprezentuje polskich obywateli w Parlamencie Europejskim jako europoseł.

Wszystko zaczęło się roku 2015. To wtedy Beata Szydło prowadząc kampanię wyborczą młodego i mniej znanego polityka. ówczesna kampania odniosła niespodziewany sukces.  W ciągu kilku miesięcy kandydat na prezydenta Polski Andrzej Duda dzięki ciężkiej pracy i pomocy Beaty Szydło z poparcia na poziomie kilkunastu procent osiągnął w II turze wyborów zwycięstwo nad Bronisławem Komorowskim. Co ważne, pierwsza tura wyborów prezydenckich w 2015 roku również zaskoczyła, ponieważ wygrał w niej Andrzej Duda w niewielkim stopniu wyprzedzając urzędującego prezydenta B. Komorowskiego.

WAŻNE:  Typowa obłuda: Tęcza LGBT nie może obrażać, a swastyka azjatycki symbol szczęścia może? Porównanie świetnie pokazuje obłudę lewicy!

To Beata Szydło wkrótce zostanie prezydentem Polski?

Dlaczego Beata Szydło wkrótce zostanie prezydentem Polski? Można na ten temat wysnuć wiele argumentów. Andrzej Duda w 2025 roku zakończy swoją kadencję. Jedną z osób którym najwięcej zawdzięcza jest właśnie Beata Szydło. Przeprowadziła z nim fantastyczną kampanię wyborczą, która zaprowadziło Andrzeja Dudę do pałacu prezydenckiego. Beata Szydło jest też bardzo ceniona wśród obywateli. W ostatnich wyborach do Europarlamentu osiągnęła niespotykany wynik wyborczy. W swoim okręgu zdobyła ponad pół miliona głosów!

WAŻNE:  Koszmar Konfederacji! Dane PKW: Nie przekroczyli progu! A PiS niemal 50% głosów!

Beata Szydło prezydentem Polski może zostać również dlatego, że ma wizerunek typowej polskiej kobiety, matki Polki z małego miasteczka. Po kilku latach w Brukseli, po 2 latach na stanowisku premiera Polski pozostaje jej zmierzyć się z najwyższym urzędem w państwie. Jest to tym bardziej prawdopodobne, że trudno szukać wśród polityków Zjednoczonej Prawicy bardziej pozytywnie odbieranej w społeczeństwie osoby z tak dużym doświadczeniem w polityce. Ostatnie medialne doniesienie tylko mogą utwierdzać w przekonaniu, że ubieganie się o ten urząd byłej polskiej premier jest kwestią bardzo poważnie rozważaną we władzach PiS.

WAŻNE:  Zwycięzcy (a) i przegrani wyborów do Parlamentu Europejskiego

Wśród podzielonej opozycji trudno szukać nieskazitelnego i charyzmatycznego kandydata, którego pokochałaby Polska. Jeśli prawica wyznaczyłaby Beatę Szydło na swojego kandydata, jej przeciwna część strony politycznej miałaby nie lada wyzwanie. Kandydatura kobiety byłaby też atrakcyjna ze względów pragmatycznych. O dniu w którym kobieta zostałaby prezydentem marzy wiele Polek. Jednak o tym czy Beata Szydło wkrótce zostanie prezydentem Polski dowiemy się już w ciągu najbliższych kilku lat.

Komentarze
4 4
Happy
Happy
25 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
50 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
25 %