Ambasador USA G. Mosbacher zabrała głos w sprawie Ustawy JUST 447!

Czas czytania:1 Minut, 11 sekund
w: 1130
Ambasador USA G. Mosbacher zabrała głos w sprawie Ustawy JUST 447!

Georgette Mosbacher zabrała głos w sprawie głośnej ustawy 447, która zdaniem wielu ma otwierać drogę do Żydowskich żądań finansowych względem Polski. Ambasador zamieściła komentarz po tym jak w ubiegłą sobotę w Warszawie odbył się duży marsz zorganizowany przez środowiska narodowe i związane z koalicją KONFEDERACJA. Marsz STOP 447 miał na celu sprzeciw wobec zagrożenia jakie niesie ustawa 447, która oficjalnym stanowiskiem Stanów Zjednoczonych popiera roszczenia organizacji chcących przejąć majątek Żydów zabitych w Holocauście. Znaczna część tych Żydów posiadała majątki w Polsce.

WAŻNE:  Były polityk Janusz P. oskarżony przez prokuraturę! Chodzi o przestępstwo...

W związku z zamieszaniem jakie w Polsce budzi ta ustawa głos zabrała Georgette Mosbacher ambasador USA w Polsce. Na swoim oficjalnym koncie w serwisie twitter opublikowała wpis o następującej treści:

„Powtarzam – ustawa JUST (447) nie nakłada na nikogo żadnych finansowych ani prawnych obciążeń. Jest to jednorazowy raport dla Kongresu USA, którego celem jest analiza postępu prac krajów w zakresie restytucji.”

 

Ambasador USA G. Mosbacher zabrała głos w sprawie Ustawy JUST 447!
fot. screen twitter.com/USAmbPoland

 

Przypomnijmy, że Georgette Mosbacher w ubiegłym roku została ambasadorem USA w Polsce. Już od dziesięcioleci związana jest z Partią Republikańską, zasiadała w jej władzach oraz sponsoruje młodych perspektywicznych działaczy partii. W lutym 2018 roku Stany Zjednoczone ogłosiły jej nominację na ambasadora USA w Polsce. Po tym jak w lipcu 2018 roku Senat Stanów Zjednoczonych potwierdził jej wybór, złożyła pod koniec sierpnia 2018 roku kopie listów uwierzytelniających w polskim ministerstwie spraw zagranicznych. 6 września oryginał złożyła na rece prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Komentarze
0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz