Adam Bielan: Prezes ZNP razem ze Schetyną chcą obalić rząd PiS

Czas czytania:1 Minut, 1 sekund
w: 657
Adam Bielan: Prezes ZNP razem ze Schetyną chcą obalić rząd PiS

Ostatnie zapowiedzi prezesa ZNP Sławomira Broniarza coraz bardziej niepokoją Polaków. Pojawiają się informacje o możliwości strajku nauczycieli przed egzaminami końcowymi w szkołach. Dotyczy to także organizacji matur  co budzi wątpliwości nawet wśród zwolenników opozycji. Takie działania oznaczałyby posunięcie się do naprawdę skrajnych środków.

Warto zwrócić uwagę, że termin zapowiadanych strajków nie jest przypadkowy. Zbiega się od z czasem przedwyborczym. W maju odbędą się bowiem wybory do Parlamentu Europejskiego. Strajki z pewnością obniżą notowania rządu. Na ten fakt wskazuje coraz więcej osób. Nauczyciele od wielu lat walczą o coraz większe podwyżki. Największe strajki organizują jednak w terminach kiedy partie rządzące są przed okresem wyborczym.

WAŻNE:  Wstrząsające! Samolot z 234 osobami stracił oba silniki i spadł na pole [VIDEO]

Zwrócił na to uwagę Adam Bielan, polityk Zjednoczonej Prawicy a dokładniej partii Porozumienie Jarosława Gowina. W programie „Kwadrans polityczny” w TVP 1 odniósł się do słów szefa ZNP.

„Liderzy ZNP to politycy. Pan Broniarz jest aktywnym politykiem od wielu lat. Mam nadzieję, że nauczyciele nie dadzą się wrobić w tę polityczną hucpę. Przygotowanie strajku tuż przed egzaminami odbędzie się kosztem dzieci i ich rodziców. Ma zaszkodzić rządowi w kampanii wyborczej”. Dodał również, że „Pan Broniarz, kontaktując się z Grzegorzem Schetyną, organizuje strajk po to, aby obalić nasz rząd i znowu dopuścić Platformę do władzy”. Czy zgodzicie się z taką opinią?

WAŻNE:  Pudzianowski o homoseksualistach: "Niech się nie obnoszą (..) powiem WYPIER...AĆ"
  • 3
    Udostępnienia
Komentarze
0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz