Reklamy

KOLIK.PL

Nowy portal wolnych autorów.

Tego się nie spodziewaliśmy! Wiemy kogo W. Cejrowski popiera w wyborach do PE!!!

Znany i popularny podróżnik Wojciech Cejrowski popiera w wyborach jedną ze znanych partii. Wojciech Cejrowski znany jest z konserwatywnych poglądów. W swoich wypowiedziach często atakuje środowiska lewicowo-liberalne. Prezentuje się również jako ściśle religijny katolik, protestując przeciwko dyskryminacji tej religii. Konserwatywne i katolickie poglądy Cejrowskiego bardzo często widać w jego podróżniczych programach.

Podróżnik nie kryje się też ze swoimi dość oryginalnymi poglądami na inne kwestie. Bardzo ceni sobie kapitalizm, a nawet jego skrajny odłam oraz jest skrajnym antykomunistą. Popularny w internecie stał się fragment programu, w którym Cejrowski wspomina o ataku w czasie swoich matur na uczniów, krzycząc na temat komunistycznych sędziów „WSZYSTKICH WON”. Często bardzo chwali system panujący w Stanach Zjednoczony. Jest też zagorzałym krytykiem Unii Europejskiej. Traktuje ją jako niewolę, utratę suwerenności i lewicowo-liberalny dyktat.

WAŻNE:  To jest HIT! Róża Thun tłumaczy dlaczego Słowacy po Euro przyjeżdżają na zakupy do Polski

Poprzez swoje występy w TVP i konserwatywne katolickie poglądy przez polską lewicę uważany jest za zwolennika Prawa i Sprawiedliwości. W związku z nadchodzącymi wyborami do Europarlamentu, które odbędą się 26 maja 2019r. zamieścił wpis na facebooku odnosząc się do tego, jaka partia go w tym momencie najbardziej przekonuje do oddania głosu. W swoich wpisie na facebooku Cejrowski napisał takie oto oświadczenie:

„Przeanalizowałem. Gdybym musiał głosować dzisiaj, to na Konfederację. Ważne dla mnie są takie sprawy: zakaz zabijania dzieci, kapitalizm, wolny rynek, walka z Unią, wybory bezpośrednie, bez list partyjnych. Władza państwowa ma być mała i WON z mojego domu, z firmy, z pola, ze szkoły, ze szpitala, z gospodarki. WSZYSCY WON – Obywatele mają być wolni, a Polska niepodległa.Tego bym chciał i za tym zawsze głosuję. Wiem jednocześnie, że nigdy, nikt nie da ci wszystkiego, na czym ci zależy.
***
Kaja Godek gwarantuje mi walkę z aborcją. Korwin walkę z socjalizmem i biurokracją. Narodowcy walkę o niepodległość i mocną Polskę. Pan Jakubiak walkę o kapitalizm i przedsiębiorczość.
***
A reszta partii i koalicji – WSZYSCY WON”

Tego się nie spodziewaliśmy! Wiemy kogo W. Cejrowski popiera w wyborach do PE!!!
fot. screen facebook.com/ Wojciech.Cejrowski

 

WAŻNE:  Zwycięzcy (a) i przegrani wyborów do Parlamentu Europejskiego

Informacje o tym kogo W. Cejrowski popiera w majowych wyborach zamieścił na swoim koncie na Facebooku. Jego profil jest bardzo potężny ponieważ liczy ponad 700 tysięcy obserwujących i lubiących stronę. W ciągu 18 godzin post spotkał się z ogromną falą zainteresowania i reakcji. Wpis w którym Cejrowski popiera Koalicję KONFEDERACJA zawiera już ponad 10 tysięcy reakcji, 2 tysiące udostępnień oraz niemal tysiąc komentarzy.

Źródło: facebook.com/Wojciech.Cejrowski

Komentarze

Dodaj komentarz

×

Polub nas na Facebooku!