Stanisław Janecki ostro: „postępowe kobiety zastąpiły mózgi cipami”

Czas czytania:1 Minut, 24 sekund
w: 2375
Stanisław Janecki ostro: „postępowe kobiety zastąpiły mózgi cipami”

„Postępowe kobiety zastąpiły mózgi – za przeproszeniem – cipami” to fragment wpisu jaki dziś pojawił się na twitterze Stanisława Janeckiego. Znany i ceniony głównie w prawicowej części strony politycznej dziennikarz i publicysta Stanisław Janecki ostro skomentował zachowanie niektórych kobiet. Chodzi oczywiście o sprawę rysunków przedstawiających kobiecą waginę przypominającą Maryję.

Napisał on na swoim koncie w serwisie społecznościowym twitter kąśliwy komentarz opatrzony zdjęciem z manifestacji LGBT. Na załączonym do wpisu zdjęciu znajduje się przerobiony rysunek kobiecej waginy w którym widzimy takie oto słowa autora:

WAŻNE:  Czy Polska powinna przestać mówić o Wołyniu dla dobrych relacji z Ukrainą?
Latami kobiety upominały się o szacunek dla swoich umysłów (mózgów), a gdy wiele na tym polu zrobiono, postępowe kobiety zastąpiły mózgi – za przeproszeniem – cipami. I kto tu kogo degraduje oraz uprzedmiotawia?”
Stanisław Janecki ostro: "postępowe kobiety zastąpiły mózgi cipami"
fot. twitter/stanislaw janecki

Pod wpisem znanego publicysty pojawiło się wiele komentarzy. Wielu internautów popiera ten komentarz krytycznie odnosząc się do zachowań współczesnych feministek. Pojawiają się też głosy krytyczne. Twitterowicznie krytykują za tak ostre słowa i zarzucają brak zrozumienia tematu przez Stanisława Janeckiego. Warto wspomnieć, że w ostatnim czasie pojawia się coraz więcej prowokacji jak np. parodia mszy świętej na paradzie równości.

Publicysta m.in. portalu wpolityce.pl, telewizji wpolsce oraz współprowadzący program TVP Info „W tyle wizji” to ciekawa postać. Lata temu był redaktorem naczelnym tygodnika Wprost. Na twitterze w krótkim opisie swojej osoby przedstawia się jako człowiek renesansu. Dowiadujemy się, że jest to fizyk kwantowy, filozof, historyk sztuki, dziennikarz, 400-metrowiec oraz sceptyk.

Czy zgadzasz się z opinią Stanisława Janeckiego?

View Results

Stanisław Janecki ostro: "postępowe kobiety zastąpiły mózgi cipami" Loading ...

Komentarze
1 0
Happy
Happy
50 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
50 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz