Kruszwil znany Youtuber atakuje TVN i pokazuje obłudę tej stacji![NAGRANIE]

Kruszwil znany Youtuber atakuje TVN i pokazuje obłudę tej stacji![NAGRANIE]

W jednym swoich filmików Youtuber atakuje TVN w ostry sposób. O co poszło? W programie „UWAGA” TVN zaprezentowano materiał, w którym zwracano uwagę na negatywne zachowania w Internecie. Wskazywano przykłady patologicznych zachowań internautów. Takie materiały są bardzo popularne wśród polskich nastolatków. Stacja prezentując materiał wyrażała wysokie zaniepokojenie faktem, że takie materiały są szeroko dostępne dla każdego polskiego nastolatka, a także dla nawet małych dzieci. Promuje to negatywne postawy wśród młodzieży. Dostęp do tych treści jest nieograniczony, wystarczy jedynie dostęp do internetu.

Na krytykę ze strony TVN-u odpowiedział Lord Kruszwil przygotowując parodię programu stacji TVN, w którym Youtuber atakuje TVN i bardzo celnie wytyka stacji obłudę. W zaprezentowanym poniżej filmie widzimy go wcielającego się w rolę prowadzącego program, w których wskazuje się na promocję przez stację niemal każdego dnia takich negatywnych zachowań jak przemoc, szantaże, bójki młodzieży, seks nastolatków, zażywanie narkotyków i wielu innych patologii. Autor zwraca uwagę, że stacja w takich programach jak „Szkoła”, „19+”, „Ukryta prawda” demoralizuje dzieci i promuje patologiczne zachowania wśród młodzieży. Warto tu przypomnieć sobie nagranie jak dziennikarka TVN atakuje kurator oświaty w sprawie LGBT. Wracając do tematu, filmik ma już ponad 1 milion wyświetleń. Co gorsza programy te emitowane są w ciągu dnia w godzinach popołudniowych, a ich ograniczenie wiekowe to tylko 12 lat.

WAŻNE:  SONDA: Czy uważasz, że koalicja z PSL to koniec Kukiz'15?

Warto zwrócić też uwagę, że do sprawy odniósł się jeden z bardzo znanych i kontrowersyjnych Youtuberów tzw. Lord Kruszwil. Nagrywa on bardzo kontrowersyjne filmiki, w których przedstawia się jako bardzo bogaty nastolatek. Na swoich pierwszych filmikach nieco satyrycznie przedstawiał swoje bogate życie i pogardę dla tanich rzeczy.

W ostatnim czasie coraz częściej w jego materiałach widzimy sytuacje w których rozdaje pieniądze przypadkowym ludziom w zamian za zrealizowanie jego nietypowej prośby. Na przykład rozdawał kilkaset zł za oddanie i ściągniecie spodni na ulicy, oferował kilka tysięcy za stanie w bieliźnie na mrozie itd. Mimo, że autor sam nie jest w tej sytuacji wzorem to w swoim materiale doskonale pokazuje jak obecnie media, zwłaszcza telewizja TVN promują w swoich programach dla młodych ludzi negatywne zachowania. Młodzi widzą takie zachowania sami chcą tego spróbować.

WAŻNE:  SONDA: Czy Tęczowa Matka Boska obraża Twoje uczucia religijne i Polaków?

Źródło: Youtube

Komentarze