KONFEDERACJI wzrosło poparcie, a Korwin-Mikke: „wolę, jak pedofil poklepie mi córkę po pupie…”

Janusz Korwin-Mikke jest znanym starym politycznym wyjadaczem. W polskiej polityce działa już od dziesięcioleci. Z mniejszymi lub większymi sukcesami. W okresie przemian i powstawania III RP znalazł się w Sejmie jako poseł. 77 letni polityk i publicysta ma przed sobą kolejne wybory. Tym razem do Europarlamentu.

W ciągu ostatnich miesięcy małe partie i stowarzyszenia zawiązały koalicję. Koalicja ta została zorganizowana w celu konsolidacji drobnych sił z prawej sceny politycznej. W Konfederacji znalazły się stronnictwa związane z partią Korwina-Mikke, Grzegorza Brauna, Narodowców oraz Liroya. Już powszechnie znane są kontrowersyjne wypowiedzi Janusza Korwina-Mikke. Wielu żartuje, że gdy dla ugrupowania w którym się znajduje zbyt wysoko wzrośnie poparcie, to Korwin-Mikke zawsze lubi powiedzieć coś głupiego co odstraszy potencjalnych wyborców. Tym razem polityk został zaproszony do Radia Gdańsk i wypowiedział się na temat pedofili. Znów wybuchł skandal. Szersza wypowiedź poniżej. Na pytanie o temat pedofilii odpowiedział w swoim stylu.

„Moskwa bierze na agentów ludzi, którzy są pedofilami? Do tej pory myślałem, że jestem agentem rosyjskim, a teraz się okazuje, że jestem pedofilem.

– Zdecydowanie wolę, jak pedofil poklepie mi córkę po pupie, niż jak córka pójdzie na lekcję wychowania seksualnego. Po tych lekcjach dziewczyny przestają umieć kochać:”– powiedział w Radio Gdańsk Janusz Korwin-Mikke.

Już za kilkanaście minut, o 8:30, Gościem Dnia Radia Gdańsk będzie Janusz Korwin-Mikke.Rozmowy można słuchać tutaj —-> https://radiogdansk.pl/sluchaj-rg-kanaly

Geplaatst door Radio Gdańsk S.A. op Zondag 12 mei 2019

 

Źródło: Radio Gdańsk

Komentarze