Reklamy

KOLIK.PL

Nowy portal wolnych autorów.

KONFEDERACJI wzrosło poparcie, a Korwin-Mikke: „wolę, jak pedofil poklepie mi córkę po pupie…”

Janusz Korwin-Mikke działający obecnie w Konfederacji to znany stary polityczny wyjadacz. W polskiej polityce działa już od dziesięcioleci. Z mniejszymi lub większymi sukcesami. W okresie przemian i powstawania III RP znalazł się w Sejmie jako poseł. Ten 77 letni polityk i publicysta ma przed sobą kolejne wybory. Tym razem do Europarlamentu. Polityk nie poddaje się w walce o zwycięstwo.

W ciągu ostatnich miesięcy małe partie i stowarzyszenia zawiązały koalicję. Koalicja ta została zorganizowana w celu konsolidacji drobnych sił z prawej sceny politycznej. W Konfederacji znalazły się stronnictwa związane z partią Korwina-Mikke, Grzegorza Brauna, Narodowców oraz Liroya. Już powszechnie znane są kontrowersyjne wypowiedzi Janusza Korwina-Mikke. Wielu żartuje, że gdy dla ugrupowania w którym się znajduje zbyt wysoko wzrośnie poparcie, wtedy to Korwin-Mikke zawsze lubi powiedzieć coś głupiego co odstraszy potencjalnych wyborców. Polityk został zaproszony tym razem do Radia Gdańsk i wypowiedział się na temat pedofili. Lider Konfederacji wypowiedział się na ten temat i znów wybuchł skandal. Szersza wypowiedź poniżej. Na pytanie o temat pedofilii odpowiedział w swoim stylu.

WAŻNE:  Szczyt debilizmu Róży Thun: "Kierowca miał różaniec na lusterku, myślę: PISIOR."

„Moskwa bierze na agentów ludzi, którzy są pedofilami? Do tej pory myślałem, że jestem agentem rosyjskim, a teraz się okazuje, że jestem pedofilem.

– Zdecydowanie wolę, jak pedofil poklepie mi córkę po pupie, niż jak córka pójdzie na lekcję wychowania seksualnego. Po tych lekcjach dziewczyny przestają umieć kochać:”– powiedział w Radio Gdańsk Janusz Korwin-Mikke.

Już za kilkanaście minut, o 8:30, Gościem Dnia Radia Gdańsk będzie Janusz Korwin-Mikke.Rozmowy można słuchać tutaj —-> https://radiogdansk.pl/sluchaj-rg-kanaly

Geplaatst door Radio Gdańsk S.A. op Zondag 12 mei 2019

Róża Thun natomiast, popisała się również ciekawą diagnozą. Europosłanka stwierdziła, że Słowacy przyjeżdżają na zakupy do Polski, bo są bogatsi. Nagranie z tą wypowiedzią tutaj.

WAŻNE:  Koszmar Konfederacji! Dane PKW: Nie przekroczyli progu! A PiS niemal 50% głosów!

Źródło: Radio Gdańsk

Komentarze

Dodaj komentarz

×

Polub nas na Facebooku!