Reklamy

KOLIK.PL

Nowy portal wolnych autorów.

Komedia! Biedroń zazdrościł Tuskowi i też pokazał list od dziecka

Szef nowo powstałej partii WIOSNA czyli Robert Biedroń nie próżnuje. Cały czas stara się dbać o swój pozytywny wizerunek. W końcu najbliższe wybory do Parlamentu Europejskiego już w maju, a partia w ostatnich sondażach ma coraz to gorsze notowania. Poraża w tych wyborach oznaczałaby dla partii Biedronia kompletną klęskę i koniec marzeń o zasiadaniu posłów tej partii w Sejmie po jesiennych wyborach parlamentarnych w Polsce.

Nic tak nie poprawia notowań i wizerunku jak pokazanie swojego pozytywnego kontaktu z dziećmi. W kampaniach wyborczych na całym świecie pokazywanie się w obliczu wesołych dzieci dodaje punktów poparcia. Wiedzą o tym polscy politycy. Przed kilkoma dniami Donald Tusk na swoim Instagramie opublikował list jaki rzekomo otrzymał od 6 letniej Sophie z Wielkiej Brytanii. Pisałem o tym w artykule Donald Tusk dostał list z UK z takim rysunkiem. Oto co napisano w treści. Tego świetnego marketingowego zabiegu prawdopodobnie zazdrościł Robert Biedroń. Polityk postanowił szybko działać i idąc śladem Donalda Tuska kilka dni później również na instagramie opublikował zdjęcie listu jaki rzekomo otrzymał o 10-letniego Maksa.

WAŻNE:  SONDA PREZYDENCKA: Na kogo zagłosujesz w wyborach 28 czerwca? [WYNIKI]

Patrząc na treść listu ciężko jednak nie odnieść wrażenia, że napisało go nietypowe dziecko. Być może naprawdę Robert Biedroń ma wśród swoich fanów 10-letnich chłopców, którzy troszczą się tak aktywnie o środowisko. Uczestnictwo 10-latka w strajku klimatycznym, domaganie się przez niego ustawy zmniejszającej wydobycia węgla oraz troska o odnawialne źródła energii to nadzwyczaj wysoki poziom wiedzy politycznej jak na 10-latka.

Robert Biedroń to poważny polityk i poważny kandydat na premiera, więc co oczywiście nie można wątpić w to co sam publikuje. A wy też znacie 10-latków mówiących Wam o haniebnych decyzjach politycznych?

View this post on Instagram

Z Maksem zmienimy świat!✊ #nareszciezmiana

A post shared by Robert Biedroń✌️ (@robertbiedron) on

Źródło: instagram/robertbiedron

  • 126
    Udostępnienia
  • 126
    Udostępnienia
Komentarze

Dodaj komentarz

×

Polub nas na Facebooku!