Reklamy

KOLIK.PL

Nowy portal wolnych autorów.

Dzień Sołtysa i Morawiecki: „Całe wakacje na wsi, doiłem krowy, używałem cepa”

W Łowiczu odbył się Ogólnopolski Dzień Sołtysa. Brał w nim udział Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki. Z mównicy płynęły dziesiątki pochwał skierowanych do polskiej wsi. Doceniano rolników, sołtysów i pracę wszystkich osób powiązanych z polską wsią. Premier przedstawiał również działania jakie jego rząd podjął dla poprawy warunków na wsi. Dzień Sołtysa minął również pod znakiem hojnych zapowiedzi dla kolejnych lat rozwoju polskiej wsi.

Premier Mateusz Morawiecki w swej wypowiedzi przekonywał również o swoim dużym wiejskim doświadczeniu: „Spędziłem mnóstwo czasu w moim dzieciństwie, młodości, właściwie całe wakacje na wsi. Począwszy od takich czynności, jak dojenie krów, również i sianokosy, łącznie z tym, że nawet w takich uboższych gospodarstwach miałem posługiwać się cepem, później wszedł taki film „Wejście Smoka” w związku z tym wiedziałem, że Bruce Lee nie dałby rady polskiemu chłopu”. Sami przyznacie, że poza przechwałkami premiera, Bruce Lee to dość ciekawe porównanie.

WAŻNE:  Tego się nie spodziewaliśmy! Wiemy kogo W. Cejrowski popiera w wyborach do PE!!!

Kancelaria premiera przygotowała spot w którym premier omawia już zrealizowane działania na rzecz polskiej wsi. Wszystko to z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa organizowanego przez Kancelarię premiera w Łowiczu. Spot opublikował przychylny obecnej władzy portal wpolityce.pl.

Źródło: polsatnews.pl/youtube/wpolityce.pl

  • 159
    Udostępnienia
  • 159
    Udostępnienia
Komentarze

Dodaj komentarz

×

Polub nas na Facebooku!