dulkiewicz

Dulkiewicz nie wie kto jest premierem Polski? Koszmarna wpadka [VIDEO] Tak go nazwała!

Czyżby obecna prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz nie wiedziała jak nazywa się polski premier? Użytkowniczka serwisu społecznościowego twitter Magda Rostock na swoim profilu zamieściła krótki fragment wypowiedzi prezydent Gdańska. Z pozoru w tej wypowiedzi nie ma nic szczególnego, gdyby nie jedna kwestia.

Aleksandra Dulkiewicz dość niespodziewanie została prezydentem Gdańska. Wszystko to stało się z powodu tragicznej, nagłej śmierci prezydenta miasta Pawła Adamowicza. Po jego śmierci trzeba było znaleźć następcę. Liderem wyścigu o fotel prezydenta miasta stała się od początku jego zastępczyni, wiceprezydent ds. gospodarczych. Funkcję wiceprezydenta pełniła od 2 lat.

WAŻNE:  Ambasador USA G. Mosbacher zabrała głos w sprawie Ustawy JUST 447!

Podczas jednej z ostatnich wypowiedzi prezydent Gdańska odniosła się do sprawy ostatniego zamieszania. Chodziło o sprawę kiedy premier Mateusz Morawiecki idąc otoczony ochroną nie wychylił się by przywitać z Dulkiewicz. Sama zainteresowana w wypowiedzi stwierdziła, że przyjmuje grzecznościowe zaproszenie na kawę od premiera Morawieckiego. Problem w tym, że Mateusza Morawieckiego nazwała premierem Tadeuszem Morawieckim. Nagranie video zobaczycie poniżej:

Nowa prezydent Gdańska ma duże wsparcie i kontakty u polityków obecnej opozycji. Głownie są to politycy Platformy Obywatelskiej. Z Dulkiewicz chętnie robi sobie zdjęcia Donald Tusk, który to pojawił się na obchodach rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 roku.

Loading ... Loading ...

Źródło: twitter.com/magda_rostocka

fot. screen youtube.com/user/radiozet/

 

Komentarze