Reklamy

KOLIK.PL

Nowy portal wolnych autorów.

Czarneckiemu puściły nerwy: szarżował wprost w pracownika TVP [VIDEO]

We wtorek 05 marca 2019 Leszek Czarnecki odbył badanie wariografem. Po wyjściu z badania w towarzystwie swojego adwokata, mecenasa Romana Giertycha został zaczepiony przez ekipę dziennikarzy TVP. Realizowani oni materiał dla programu „Magazyn Śledczy Anity Gargas” poruszający temat obligacji emitowanych przez bank którego właścicielem jest Leszek Czarnecki.

Miliarder od lat widnieje w czołówce na liście najbogatszych Polaków, jednak tym razem Czarneckiemu puściły nerwy. „Dziennikarze chcieli zadać panu Czarneckiemu parę pytań dotyczących tej sprawy: toksycznych obligacji wypuszczanych przez kontrolowany przez pana Czarneckiego bank; w jaki sposób zamierza zadośćuczynić ludziom, którzy powierzyli mu pieniądze, inwestując je w takie narzędzia” – tak wyjaśnia w rozmowie z tvp.info Anita Gargas, autorka „Magazynu Śledczego”. Nagranie z ataku na dziennikarzy zamieszczono na twitterze:

WAŻNE:  Stan zdrowia Benedykta XVI jest coraz gorszy. Najnowsze video z papieżem-emerytem!

Jak przekonuje autorka programu „Odpowiedzi nie było, natomiast po którymś z kolei pytaniu nastąpiła szarża miliardera na naszego operatora. W żaden sposób na zachowanie swojego klienta nie zareagował adwokat, pan Roman Giertych”.

Zródło: tvp.info/twitter.com

  • 567
    Udostępnienia
  • 567
    Udostępnienia
Komentarze

Dodaj komentarz

×

Polub nas na Facebooku!